פירות - הבחירה הטעימה והבריאה

למרות שאנשים רבים אוהבים שוקולד ופינוקים מתוקים אחרים, עדיין ניתן לבחור בעיצוב מגשי פירות, על מנת להודות או לשמח. המשלוח מתאים, כמובן, גם למי שמודעים יותר לבריאות, אך לא מוותרים על מזון טעים על מנת לעשות זאת. מגשי פירות הם המתנה הבריאה ביותר שניתן לשלוח לכל מי שמעוניינים לשמח, אך גם לקראת החגים כשמדובר בלקוחות עסקיים או בעובדים.

 

עיצוב מגשי פירות כולל, בין היתר, גם תפוחים ותפוזים. תפוחים מלאים במספר ויטמיני B ובייחוד בחומצה פולית. כמו כן, הם עשירים בוויטמינים A, C ו- E, כמו גם במספר נוגדי חמצון חזקים ובפקטין (סיבים מומסים). מחקרים אחרונים הראו, כי צריכת תפוחים מפחיתה את הסיכון לחלות בסוגי סרטן מסוימים, במיוחד בסרטן ריאות. כמו כן, צריכתם מפחיתה באופן משמעותי את הסיכון למחלות לב וכלי דם, סוכרת סוג 2 ואסטמה.

 

 

 

בחירה בעיצוב מגשי פירות שמכילים תפוזים, תבטיח שעל המגש יהיה עושר בוויטמין C, הלא הוא נוגד חמצון יעיל ביותר. תפוזים מכילים כמויות גדולות של חומרים בעלי תכונות אנטי דלקתיות, המונעות גידולים וקרישי דם. בנוסף, רבים מהפריטים הפופולריים האחרים, שמשלבים בתהליך עיצוב מגשי פירות, מלאים בשפע יתרונות בריאותיים שיסייעו למקבלים להרגיש מוערכים ובריאים.

 

מדובר על פירות דלי קלוריות, ובו זמנית במקור טבעי נהדר לוויטמינים, סוכרים וסיבים תזונתיים. בנוסף, הפירות מכילים גם שפע של רכיבים בעלי ערך תזונתי מצוין, כגון כימיקלים מהצומח, המסייעים לבריאות הכללית, הפחתת הסיכון למצבי לב שונים, הפחתת הסיכון לשבץ מוחי ומניעת סוגים מסויימים של סרטן.​

 

לעמוד הבית>>>